KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502705
nr 950 2705
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Stämpelsignerad, "Bostadshus" mm: 29x39, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:54:02
350 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning